Підтримка Вашингтона триватиме до перемоги України у війні – представниця США в ООН.

Представниця США в ООН Лінда Томас-Грінфілд заявила, що американська підтримка України непохитна і триватиме, доки Київ не переможе у цій війні.

“Ми були єдині з першого дня, і ми не спостерігали жодних тріщин у цій єдності”, – сказала Томас-Грінфілд у коментарі CNN під час поїздки до Києва.

Вона додала, що і Європа, і НАТО єдині у підтримці Києва. Також, за її словами, Україну у Вашингтоні підтримують обидві палати Конгресу.

“Наша підтримка непохитна, і ми продовжуватимемо бути єдиними доти, доки Україна не переможе у цій війні і Росія не виведе свої війська з України”, – сказала вона.

Томас-Грінфілд також прокоментувала інформацію ЗМІ про те, що США просять Київ показати готовність до переговорів із Росією. За її словами, міжнародна спільнота «бажає справедливості для народу України».

Представниця США в ООН Лінда Томас-Грінфілд перебуває з одноденним візитом в Києві, повідомляє американське посольство в Україні. Посолка “проведе ряд зустрічей, щоб підтвердити непохитну підтримку з боку США України, яка захищає свою свободу та суверенітет на тлі жорстокого та неспровокованого вторгнення Росії”.

Володимир Зеленський зазначив, що багато важливих для України тем обговорив сьогодні з членом Кабінету Президента США, постійною представницею США при ООН Ліндою Томас-Грінфілд.

“Розповів про ситуацію на фронті й ракетний терор Росії. Цілеспрямованими атаками пошкоджено майже 40% наших об’єктів енергетичної інфраструктури. Тому першочергове завдання – невідкладне створення повітряного щита над Україною,” зазначив президент.