Поки законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду м Київ (ОАСК) не готовий до розгляду у Верховній Раді.

Про це на брифінгу після Погоджувальної ради сказав голова ВРУ Дмитро Разумков, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, поки що немає рішення профільного комітету щодо цього документа, а як тільки воно з’явиться, керівництво парламенту винесе законопроєкт до сесійної зали.

Відповідаючи на питання журналістів про те, що “злі язики” звинувачують спікера в блокуванні розгляду законопроєкту, він заявив: “А “злі язики” це хто? Передайте “злим язикам”, що якщо хтось щось коментує, то потрібно це робити компетентно, в рамках нашого законодавства і не ляпати язиком, вибачте за такий не парламентський вислів. … Для того, щоб розглянути питання по суті, потрібно відповідне рішення комітету”.

Нагадаємо, раніше Дмитро Разумков в інтерв’ю Радіо НВ заявив, що парламент розгляне невідкладний законопроєкт про ліквідацію Окружного адмінсуда Києва, коли його підготують до розгляду в комітеті.

«Для того, щоби законопроєкт потрапив до зали, те, що ви змогли спостерігати у стінах Верховної Ради України, він повинен пройти комітет, бути підготовленим до розгляду. Станом на сьогодні ще цей законопроєкт не підготовлений до розгляду», — зазначив Разумков.

Натомість глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що слова спікера парламенту про неготовність законопроєкту є неправдою.

«Профільний комітет Ради рекомендував включити цей законопроект № 5369 в порядок денний сесії минулого тижня. Тож зараз саме Рада, а не комітет, має проголосувати за це рішення. Відбутися це має у наступний вівторок. Щоправда, якщо спікер „не забуде“ включити відповідне питання в порядок денний, який готує його ж апарат. І вже після голосування Ради (сподіваюсь, у вівторок), Комітет зможе розглянути (сподіваюсь, в середу) законопроект ще раз, готуючи його до першого читання і в цілому», — зазначив він.