Бутусов та Шуфрич жорстко побилися у прямому ефірі

Народний депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич і головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов побилися в ефірі ток-шоу Свобода слова Савіка Шустера.

Бутусов, який сидів поряд із Шуфричем, підійшов до нього і вдарив в обличчя. Між ними зав’язалася бійка, а інші гості близько хвилини намагалися їх розборонити.

Уточнимо, що інцидент стався після тривалої словесної суперечки, в результаті якої нардеп спочатку пішов зі студії, але через якийсь час повернувся.

Почалося все з того що нардеп заявив, що фракція ОПЗЖ — друга в парламенті й «за нею стоять українці». У відповідь Бутусов сказав, що представники ОПЗЖ «втекли за кордон», назвав Шуфрича зрадником і заявив, що той разом із лідером партії НАШІ Євгенієм Мураєвим розповсюджують російські наративи, тоді як на Донбасі триває ескалація з боку РФ.

Пряма мова Бутусова: Дуже шкода, що в такий важкий момент наш народ, усі люди, хто захищають нашу країну, змушені дивитися в ефірі ці ганебні вислови цих двох зрадників (Шуфрича та Мураєва – ред.)”.

Бутусов попросив не давати слова цим двом політикам, бо вони розповсюджують російські наративи.

Шуфрич відповів:

“Савіку, зрадників встановлює суд. Я чудово розумів, куди я йду. Але знаєте чому я тут? Тому що Україна — це гарна велика держава. Де розмовляють українською, угорською і, зокрема, російською мовою. І я хочу, щоб вони знали правду…”

“Нестор Шуфрич, вам ніхто не давав слова! Закрийте рота”, — сказав Бутусов.

Після цього Бутусов підійшов і вдарив його в лице.

Через кілька секунд до них підбігли працівники та гості студії. Після того, як їх вдалося розняти, всі повернулися на свої місця.

Яценюк і Данилюк найактивніше рознімали, Порошенко, Білецький і Мураєв теж, але в’яло (щоб потім не розказували що сиділи і дивилися), а екс-міністр закордонних справ Огризко просто стояв і спостерігав.

Після бійки Шуфрич ненадовго пішов зі студії. Повернувшись, він назвав журналіста «горе-агітатором» і заявив, що той «дряпається як дівча».

Найкомічним у бою Шуфрич-Бутусов був як не дивно (ні разу не дивно) Порошенко.

Він як той хто сам ніколи ні з ким не виходить, але де яка бійка найгучніше за всіх кричить «давай», і все таке. У багатьох був такий однокласник)

Спостерігайте за його діями. Підійшов, сказав знерухомленому Шуфричу «тварь такая», потримав його за руку, відійшов, і після бою побитому Шуфричу прокричав «вон пошёл, мразь».

До речі, як завжди в критичні моменти, він забув про свій патріотичний образ і перейшов рідною російською мовою.

Чистий клоун. Петя сидів, нічого не говорив, а після того, як за нього все зробили одразу герой.

Нагадаємо, вчора сім’я Шуфрича купила в Медведчука віллу в Криму й оформила її за законами РФ.

Вілла площею 4,5 тис. квадратних метрів розташована на березі моря поряд із маєтком нардепа від ОПЗЖ на південному березі Криму.

Сім’я народного депутата України від партії “Опозиційна платформа — За життя” (ОПЗЖ) Нестора Шуфрича у 2019 році зареєструвала в окупованому Криму нерухомість за законодавством РФ і таким чином визнала юрисдикцію Москви на півострові. Про це йдеться в розслідуванні журналістів програми “Схеми”.

Журналісти стверджують, що родичі політика викупили недобудовану віллу голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука площею 4,5 тис. квадратних метрів на березі моря поряд із маєтком Шуфрича в селищі Сімеїз на південному березі Криму.

На території вілли розташований приватизований пляж, сказано в матеріалі.

За договором купівлі-продажу нерухомість оформили у власність української компанії “Авто бізнес груп”, яку заснували батько Шуфрича Іван і помічник нардепа Віктор Сидорук, стверджують “Схеми”.

Об’єкт ще не добудований, але минулого року на ньому з’явилася охорона й табличка з написом “приватна власність”.