Президент України Володимир Зеленський та президент країни-агресора Володимир Путін планують один за одним відвідати Туреччину, – пише УП.

Це станеться після інавгурації турецького лідера Реджепа Тайїпа Ердогана 3-4 червня.

Про це повідомила кореспондентка турецької газети Hürriyet Ханде Фірат із посиланням на джерела

“Багато глав іноземних держав надали інформацію про участь у церемонії (інавгурації – ред.) в суботу. Путін відвідає Туреччину з окремим спеціальним візитом. Після Путіна до Туреччини приїде президент України Зеленський. Під час візитів Путіна та Зеленського, які пройдуть один за одним, обговорюватимуть перебіг війни і зерновий коридор”.

За її словами, під час розмови з президентом США Джо Байденом останній сказав Ердогану: “Я вважаю, що втручання Заходу проти вас (у ваші справи – ред.) є несправедливим”.

Hürriyet повідомляє, що інавгурація Ердогана запланована на 3-4 червня.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський у понеділок провів телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Таїплом Ердоганом, який напередодні переміг на виборах.

Про це повідомили пресслужби голів обох держав.

Як написав Зеленський у Twitter, у телефонній розмові він відзначив особисту роль Ердогана у продовженні Чорноморської зернової ініціативи, “що є вагомою складовою світової продовольчої безпеки”.

“Співпраця України й Туреччини важлива та дієво сприяє добробуту наших народів і міжнародній стабільності. Будемо й надалі розвивати її та спільно працювати над посиленням безпеки регіону, Європи та світу!” – додав голова держави.

У короткому повідомленні канцелярії турецького президента вказано, що Зеленський привітав Ердогана з перемогою на виборах, а також обговорив “події в російсько-українській війні та регіональні питання”.