Президент України Володимир Зеленський зустрівся у Мюнхені з Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, обговорили безпекові питання на тлі агресивних дій РФ.
Про це повідомив глава Української держави у Твітері

“Зустрівся з Борисом Джонсоном у Мюнхені. Говорили про безпеку на тлі агресивних дій Росії. Домовилися про спільні подальші дії”, – зазначив Президент.

За його словами, Україна і Велика Британія залишаються єдиними в прагненні до деескалації за допомогою дипломатії. “Вдячні Великобританії за підтримку України та співпрацю заради безпеки та миру”, – наголосив Зеленський.

Додамо, що Президент України Володимир Зеленський прибув сьогодні до Німеччини, де візьме участь у Мюнхенській безпековій конференції.

У Мюнхені проходить конференція з безпеки, яка є одним із ключових аналітичних форумів для обговорення загроз та викликів, що постають перед континентом у цій сфері. Однією з ключових тем для обговорення цього року є військове нарощування Росії вздовж кордонів України та наслідки цих дій для всієї системи європейської та євроатлантичної безпеки.

Ситуацію на лінії дотику на Донбасі, в Автономній Республіці Крим та поблизу кордонів України аналізують спеціальні служби нашої держави. У робочому порядку відбувається постійний аналіз розвідувальних даних та обмін інформацією з партнерами. Україна регулярно отримує додаткові актуальні дані розвідки щодо активності російських сил.

Ситуація на сході країни повністю контрольована українськими силами безпеки й оборони.

Серед зустрічей Глави держави варто відзначити такі: з Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, з канцлером Німеччини Олафом Шольцом, з віце-президентом США Камалою Гарріс, з представниками міжнародних фінансових інституцій та іншими партнерами й друзями України. Володимир Зеленський очікує конкретних домовленостей щодо надання нашій державі додаткової військової та фінансової підтримки для посилення стійкості України.

Візит розплановано динамічно, повернення до Києва – сьогодні ж.