Петро Порошенко боїться «не своїх» журналістів. Приїхав, прямо під двері і «залетів» до Верховної Ради – про це з посиланням на відео пишуть різноманітні телеграм канали.

Петро Олексійович, як настрій у вас? – запитали журналісти
– Такий же, як в Україні.

Так би і сказав, що не дуже – пишуть журналісти телеграм каналу Весті.

Проте в Раді Порошенко був більш голослівним. Зокрема цікаву думку висловив телеграм канал Клименко – Тайм.

Подаємо його слова в оригіналі:

Смішно слухати, як він розповідає, що нова влада втратила його “спадщину” в плані зростання економіки. Ще смішніше слухати як він говорить про те, що секвестр проводять не за рахунок силовиків. Петро Олексійович, а у вас на фінансуванні силовиків сильно економили?

Ще Порошенко в виступі поставив собі в заслугу те, що в бюджеті таки залишили гроші на українське кіно і книги (те, з чим, як ми писали, варто було б і почекати).

В іншому нічого нового. Дешевий популізм з розповідями про те, що людям треба роздавати гроші. Акцент на “антиколомойському законі”. Тут, як ми писали, і приватне з Коломойським, і необхідність прикрити свої тили після банкопаду.

В кінці Петро Олексійович погрозив владі пальцем, і сказав, щоб певна дата не стала для неї річницею замість ювілею. Мовляв, трауром замість свята.

Слухали ми його, пишуть журналісти Клименко тайм і зазначають – було соромно за владу. Соромно, що Порошенко пафосно віщає з трибуни, а не сидить.