Російський політолог Андрій Піонтковський повідомив, що кремлівський режим знову почав активно нагнітати антиукраїнську істерію.

“Я уважно спостерігаю російську політичну сцену і бачу, що в останні дні, буквально години, з кожною годиною наростає абсолютно божевільна істерія ненависті до України – і в промовах перших осіб, і на кремлівських пропагандистських каналах, де говорять про вторгнення, бомбардування України, примушування її до миру тощо… Повторюється та сама атмосфера, яка була близько місяця тому під час демонстрації російської військової могутності”, – сказав він.

Як зазначив російський політолог, у нього є дві гіпотези щодо того, що відбувається:

“Перша – кремлівська влада й особисто Путін старанно вдають з себе божевільних для того, щоб справити враження на Байдена, налякати його і змусити піти на якісь поступки. А друга гіпотеза, яку теж не можна виключати, – вони дійсно божевільні”.

За словами Піонтковського, військова агресія Путіна “за всіма раціональними уявленнями” неможлива.

“По-перше, Байден назвав ціну – це і тотальна економічна війна, і повна підтримка України озброєннями. Але, окрім підтримки США, є ще боєздатна українська армія та сконцентроване, консолідоване на опір агресії українське суспільство. Ціною буде падіння режиму, якщо не взагалі російської держави. Будь-яка раціональна людина в цій ситуації на агресію не піде, але виключити я її не можу”, – пояснив він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.