Бізнес одного з лідерів партії ОПЗЖ Віктора Медведчука почав стрімко набирати обертів після окупації Криму і Донбасу.

Про це в інтерв’ю виданню “Lb.ua” повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

“Після того, як Російська Федерація здійснила акт агресії: захопила Крим, почала війну на території Донецької, Луганської області. Раптово бізнес кума Путіна йде вгору в Україні – це нонсенс. Неприпустимі речі”, – зазначив він.

Данилов також додає, що профільні органи уже почали розслідування цього факту.

“Єдине можу сказати, що, як ви знаєте, було прийнято рішення з умовною назвою” Труба “, коли наша з вами спільна власність з незрозумілих причин почала працювати на певну структуру, аффілійовану безпосередньо з Російською Федерацією. У нас війна, а тут такий гешефт “, – підкреслила секретар РНБО.

Розом із тим стало відомо, що Оксана Марченко та Наталія Лавренюк більше не володіють Новошахтинським заводом нафтопродуктів у Ростовській області. Підприємство купив будівельний підрядник “Петон”.

За даними російського агенства “Інтерфакс”, 5 квітня ТОВ “Петон Інвест Технолоджи” стало власником 93% статутного капіталу ТОВ “Південь Енерго” (Ростов-на-Дону), основним активом якого є Новошахтинський завод нафтопродуктів. Раніше підрядник уклав великі контракти на модернізацію цього підприємства.

“Петон” – великий російський інжиніринговий холдинг, створений в 1990 році.

Нагадаємо, що 19 лютого РНБО ввів санкції проти глави політради ОПЗЖ, кума Путіна Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко і їх оточення. Всього під санкції потрапили 8 фізичних і 19 юридичних осіб. В РНБО введення санкцій пояснюють тим, що Медведчук фінансував тероризм. Відповідне кримінальне провадження розслідує СБУ.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.