Депутат від фракції ОПЗЖ Тарас Козак, якого в Україні підозрюють у скоєнні державної зради, стверджує, що санкції потрібно впроваджувати проти секретаря РНБО Олексія Данілова, якого він звинуватив у роботі з “злодіями в законі” і “кримінальними авторитетами”. При цьому Козак сказав, що він докладе максимальних зусиль для того, щоб Данілов після відходу з влади опинився у в’язниці.

Як повідомляє Вести, коментуючи заяву Данілова, який висловив жаль про те, що Козак може проходити лікування у республіці Білорусь, він назвав секретаря РНБО “випадковим чиновником”, який торгував на ринку у Києві “краденою біжутерією” і рідкісними книгами. Наразі, як стверджує депутат від ОПЗЖ, Данілов, мовляв, вирішив самоствердитися за рахунок Козака.

Крім того, він назвав Данілова “злочинцем” і звинуватив у роботі з представниками кримінального світу.

“Нагадую цьому злочинцеві, що санкції потрібно впровадити проти нього самого, тому що мером Луганська він став прямо з членів луганської банди кримінального авторитета Валерія Доброславського, де приносив місцевим злодіям в законі виручку від десятків точок наперсточників з центрального ринку і автовокзалів міста Луганська”, – стверджує Козак.

Також парламентарій від ОПЗЖ пригрозив докласти максимум зусиль для того, щоб Данілова посадили у в’язницю після того, як він піде з влади.

“Данілов провів майже все своє життя з злодіями в законі і кримінальними авторитетами. Коли він втратить владу, я докладу всіх своїх зусиль і можливостей, щоб він сидів у в’язниці”, – підкреслив Тарас Козак.

Нагадаємо, що раніше секретар апарату Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов прокоментував створення нового каналу ексспівробітниками холдингу народного депутата Тараса Козака.

На питання журналіста Данілов заявив, що РНБО «працює тільки з фактами».

«Скажімо так, у нас демократична країна. Якщо канал, новий, старий або якийсь інший, буде порушувати українське законодавство, якщо він буде працювати, скажімо так, на користь іноземної держави, він терміново буде потрапляти під санкції апарату РНБО для заслуховування на засіданні РНБО. Такого свавілля, яке було до певного часу, ми не допустимо», – заявив він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.