Український дипломат Павло Клімкін звернув увагу на те, що останнім часом в Росії тема України стала дуже популярною, оскільки майже щоденно в РФ говорять про нашу країну щось нове. Експерт вирішив пояснити, що ж насправді відбувається.

Путін плекає надію, що зможе повернути Україну силою За словами Клімкіна, “останнім цвяхом” стало речення у новій редакції стратегії нацбезпеки РФ про “зміцнення братніх зв’язків з українським та білоруським народами”.

В цьому скандальному документі йдеться про те, що:

  1. В України немає ані історії власної державності, ані історії Української нації. Останньої взагалі не існує, а росіяни та українці начебто “один народ”. Україна є результатом розпаду СРСР, а тому є “штучною державою”.
  2. Україна знаходиться “під зовнішнім керуванням”, через це говорити з нею немає сенсу. Водночас під “зовнішнє керування” її нібито віддала влада, що знаходиться під впливом “нацистських і націоналістичних елементів”, а народ України є “братнім”.
  3. Україну потрібно повернути силою, шляхом просування силоміць “руского міру”.

За словами українського дипломата, наразі адресатів лише чотири – це Штати, Євросоюз, офіційний Київ та власне російські громадяни.

Клімкін звертає увагу на те, що ці сигнали чітко зрежисовані в залежності від адресата — це можна вважати підтвердженням підготовки до реалізації нової стратегії щодо України.

Експерт переконаний, що одним із головних її етапів є паспортизація українців та білорусів на “основі самоідентифікації”, тобто без будь-яких додаткових умов, як пропонується у проєкті закону, внесеного на початку червня до Державної думи РФ.

Путін переконаний, що відродження зони російського впливу в Україні зможе зруйнувати Українську державність і завдасть нищівного удару по іміджу Заходу.

“Сіра зона” на перспективу теж нікому не потрібна, це завжди тимчасове рішення, за яке потрібно потім платити, а поступовий занепад Росії не обговорює ще тільки ледачий. Реінкарнація “імперії” на принципах “слов’янського братерства” та “православ’я” добре відповідала б імперським скрепам, що насаджуються в Росії”, — йдеться в повідомленні.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.