Російське окупаційне військо зосереджене на атаках у Донецькій області, зокрема, ворог просунувся в районі Опитного й Водяного, намагаючись підступитися до Авдіївки з півдня. Однак Збройні Сили України продовжують тримати потужні оборону.

Про ситуацію на фронті розповів в етері Апостроф TV глава Авдіївської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш.

Окупанти не змогли напряму атакувати Авдіївку через потужний опір українських військ, тому вони вирішили пробиватися до міста з південної сторони. Проте кожна спроба ворога наступати на Авдіївку зазнає поразки, оскільки цей напрямок зараз суттєво підсилюється з боку ЗСУ.

“Командири на місцях, з якими я постійно на зв’язку, кажуть, що найближчими днями з цього напряму можуть бути приємні для нас новини. Сподіваюся, що найближчими днями ми все це побачимо”, – додав Барабаш.

Також він додав, що у спробах атакувати позиції ЗСУ ворог втрачає набагато більше окупантів і військової техніки, аніж показує офіційна статистика.

“Тільки за нашим напрямком за добу кілька сотень рашистів гине, а якщо подивитися загальне зведення з фронтів, то в ньому у середньому фігурує цифра в 500 оккупантів, хоча стільки може за добу загинути лише довкола однієї Авдіївки”, – наголосив глава Авдіївської ВЦА.
Донецький напрямок стане для російських окупаційних військ напрямком ганьби.

Офіцер ЗСУ Валерій Прозапас в ефірі телеканалу “Еспресо” розповів, що ворог отримав поповнення, яке невміло воює.

“На всій лінії фронту від Бахмута до Мар’їнки тривають інтенсивні спроби ворога знайти прогалини в оборонних порядках ЗСУ, щоб вийти на оперативний простір та захопити Бахмут та Авдіївку. Відчувається, що до ворога прибуло поповнення. Вони воюють невміло, але постійно”, – додав Прозапас.

Офіцер зазначив, що українські захисники перебувають 24/7 під вогневим ураженням, але все одно дають відсіч спробам ворога атакувати порядки ЗСУ.

“Кожен день тривають обстріли, але концентрованого удару не спостерігається. Ворог постійно тисне на лінію фронту, щоб розосередити наші сили та знайти слабкі місця, але противнику це не вдасться”, – пояснив військовий.