Юрій Вітренко піде у відставку через буцімто конкуренцію з Денисом Шмигалем. Це станеться, коли на Банковій знайдуть заміну на посаду міністра енергетики.

За даними видання “НВ”, чутки про відставку очільника Міненерго є правдивими. Він начебто насправді звільнявся.

Зазначимо, що за три місяці роботи на своїй посаді Вітренко досить сильно змінився – ентузіазм пішов, прийшла апатія. А всьому виною, мовляв, тиск прем’єра, який не дає Вітренку працювати. Сам же чиновник вирішив не виносити на публіку стосунки з керівництвом, тому всіляко заперечує імовірні розбіжності зі своїм прямим керівником.

За даними видання, Шмигаль намагався позбутися Вітренка, коли побачив у ньому свого наступника. “Прем’єр вирішив діяти до часу “Ч”, поки Банкова не зайнялася активними оглядинами наступного глави Кабміну.”

“Шмигаль не на жарт злякався конкуренції і заблокував Вітренка в уряді. Він на багатьох дивиться з підозрою, хоча, цілком може проґавити й інших суперників – Чернишова або навіть Марченка”, – зауважило видання.

У свою чергу ексглава міненерго Олексій Оржель звертає увагу на зростаючі амбіції Вітренка, який вже незадоволений власною посадою, а розглядає себе щонайменше в кріслі першого віце-прем’єра та планами змінити Шмигаля.

“Рейтинг нинішнього керівника Кабміну надзвичайно низький. Логічно, що його незабаром захочуть прибрати. Розуміючи такий розвиток подій, Шмигаль зробив все, щоб не дати потенційному конкуренту себе показати”, – наголосив Оржель.

Видання також наголошує, що Шмигаль вирішив “гасити” будь-які ініціативи Вітренка на всіх рівня.

“Президент не відстежує повсякденну рутину уряду. І фізично не встигає розчищати дорогу в Кабміні під плани Вітренка. Для останнього це означає одне: з дня в день мати справу з безпосереднім шефом – Шмигалем”, – підсумувало видання.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.