Глава української делегації у Тристоронній контактній групі з врегулювання збройного конфлікту на Донбасі Леонід Кравчук виступив з різкою критикою перспективи проведення чергових перемовин у Мінську. Свою поицію він озвучив в ефірі телеканалу “Україна 24”, наголосивши, що зараз Білорусь перебуває “під каблуком Росії”.

“Це має бути нейтральна країна, демократична, ні в якому разі це не може бути Білорусь, тому що вона вже устами [Олександра] Лукашенка говорить дуже некрасиві та непристойні речі по відношенню до України. Вона є під каблуком Росії, вона є недемократичною країною, яка душить мітингувальників, які мирно висловлюють свою позицію. І звичайно, у такій країні мати площадку для переговорів щодо миру – про це навіть незручно говорити”, – заявив Кравчук.

Очільник делегації у ТКГ також переконаний, що що Росія теж виступить проти перенесення переговорного майданчика до Мінська.

“І не тому, що вона не хоче саме перенести, їй потрібно, щоб були на цьому засіданні представники ОРДЛО, а їх вивозити за межі своєї території буде непросто, тому що хто ж вони на Заході? Ми ніколи не погодимося на Мінськ, ніколи… Якщо Мінськ, я зразу заяву на другий день [напишу]: я прошу звільнити мене із цієї посади. Я в Мінськ до Лукашенка не поїду. Це вже вирішено”, – заявив він.

За словами Кравчука, із країн колишнього соціалістичного табору майданчиком для переговорів може стати Польща.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.