Бізнесмен і колишній народний депутат Олександр Онищенко, який виїхав з країни після відкриття проти нього “газової справи”, заявив, що він би не залишав країну, якби у нього була можливість усе мінити. Він зазначив, що зараз таке рішення видається для нього великою помилкою.

Про це екснардеп розповів в інтерв’ю виданню “Страна”. За словами Онищенка, до від’їзду з України його підштовхнула Юлія Тимошенко, глава партії “Батьківщина”.

“Я послухав Юлію Тимошенко, яка порадила, щоб я поїхав, бо мене може використовувати Порошенко і підвищити політичні дивіденди за рахунок мене. І я зробив велику дурницю. Потрібно було не їхати. Як я і хотів спочатку. Згадайте, я поїхав, потім повернувся, потім знову поїхав”, – сказав бізнесмен.

Онищенко наголошє, що відкрита проти нього справа – “порожня”, з 2015 року у ній немає жодних зрушень, оскільки проти нього немає що висунути.

Екс-нардет заявляє, що свого часу Юлія Тимошенко мітила отримати крісло президента України і не хотів, щоб Онищенко розпочав гру проти неї, тому і запропонувала йому залишити межі України. Коли ж він залишив країну, політикиня швидко про нього забула.

“Гра проти мене її не цікавила. Насправді, вона мене забула на наступний день, як я поїхав. Я робив для неї все, підтримував фінансово, взяв на себе ревнивий удар президента, який нервував, що я її підтримував. Але як тільки я поїхав – людина зникла. А до цього клялася в дружбі”, – заявив Онищенко.

Бізнесмен також зізнався, що поки він перебвав у німецькій в’язниці адвокати були зайняті збором листів-зверненнь публічних осіб, щоб він міг вийти на волю. Тоді екснардеп звернувся і до Тимошенко, але вона не допомогла йому.

“У неї завжди на все солдатська причина: цього не можна робити, це опустить мій рейтинг. Вона завжди не може робити те, що знизить її рейтинг”, – пояснив Онищенко.

Напомним, у Мінфіні США заявили, що екснардеп-утікач Олександр Онищенко передав позафракційному нардепу Андрію Деркачу плівки з голосами, схожими на п’ятого президента України Петра Порошенка та обраного президента США Джо Байдена.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.