Після повідомлення про можливе звільнення міністра фінансів Сергія Марченка, політолог Володимир Фесенко заявив, що Кабмін можуть залишити ще кілька міністрів.

“Ми бачимо хвилю кадрових змін, вона дійсно починається. У Міністерство енергетики вже давно потрібно було призначити повноцінного міністра, в цьому була й адміністративна, і політична потреба.

Є проблема навколо міністра охорони здоров’я, але у нас це традиційна проблема. Ще з часів Януковича ця посада — як електричний стілець, хто завгодно на цій посаді завжди під вогнем критики. А зараз в умовах епідемії та численних проблем є багато об’єктивної критики на адресу міністра, так що все закономірно. Щодо його можливого наступника, найчастіше називають Віктора Ляшка, головного санітарного лікаря. Але розглядається декілька кандидатур. Як тільки в Офісі президента знайдуть заміну і вирішать, що пора поміняти Степанова, це станеться”, — сказав він.

На завершення, політолог також розповів про інших міністрів, діяльність яких зазнала критики.

“Навколо міністра фінансів останнім часом виникло певне напруження. Полеміка, взаємні критичні зауваження — міністр когось покритикував і отримав відповідь. Є невдоволення частини депутатів, є невдоволення і в Офісі президента, зокрема станом переговорів з МВФ.

Потенційно я б сказав так, що ще кілька міністрів, від 3 до 5, у зоні ризику. Я натякну: є в зоні ризику один міністр, якого призначили в кінці минулого року, і нібито він був фаворитом президента, але останнім часом були проведені розслідування в службі Державного кадастру… і ризики для цього міністра значно зросли”, — сказав він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.