Днями, у Молдові викрали колишнього суддю Дніпровського суду Києва Миколу Чауса, який раніше втік з України. Наразі невідомо хто є замовником викрадення. Однак, за однією з версій, до цього може бути причетний Петро Порошенко.

Таку думку висловив екс нардеп Сергій Лещенко. Він зазначає, що Чаус міг розкрити деталі своєї втечі, до якої нібито причетний п’ятий президент.

“Порошенку не вигідно, щоб Чаус з’явився в Україні. Адже тоді екссуддя даватиме свідчення не стільки про 150 тисяч, а про те, як його вивозили з України”, – розповів він.

Лещенко наголошує, що ця справа є найперспективнішим кримінальним провадженням, в якій фігурує Порошенко.

Екс-нардеп зазначив, що історії вивезення Чауса у молдову є описана на сайті журналістських розслідувань Rise. До матеріалу додані тексти судових документів з України. Найпомітнішим серед усіх, є ухвала Вищого антикорупційного суду, в якій мовиться, що Чауса вивезли з України за вказівкою керівника особистої охорони Президента Юрія Федорова.

Також там фігурують:

  • агент Головного управління розвідки Міністерства оборони України;
  • тодішній депутат від “Блоку Петра Порошенка” Олександр Грановський.

Лещенко підкреслив, що свідчить про високий рівень залученості спецслужб. Ба більше, Чаус покинув Україну з паспортом громадянина Молдови.

“Весь цей масштаб вказує, що тільки президент Порошенко міг організувати таку спецоперацію. Він має великий інтерес, щоб Чаус все це не повідомив слідству. Тому що ця справа може стати для Порошенка лебединою піснею”, – вважає журналіст.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.