Володимиру Путіну важливо, щоб його не принижували. Вже 20 років він намагається відбудувати те, що розвалилося у 1991 році.

Таку думку у своєму відеоблозі “Грані правди” висловив журналіст Павло Казарін. Він зазначив, що у зовнішній політиці Москва не зуміла отримати головного – так званого ярлика на князювання.

Журналіст пояснив, що попри демонстративну позицію “ніхто нам не указ” Кремль відчайдушно хоче того, щоб ця позиція отримала санкцію з боку тих країн, які вважає рівнею собі.

Росія хоче, щоб її визнали рівною, хоче зрівнятися зі своїм “радянським батьком”, тому що вона досі продовжує жити в його тіні, зазначив Павло Казарін.

“Москві хочеться, щоб в ній визнали повноправного спадкоємця, у якого є рівно ті ж права, що і у попередника. Поки цього прийняття і поваги немає Москва послідовно підвищує ставки”, – сказав журналіст.

Він пояснив, що Росія підіймає рівень конфронтації, влаштовує теракти на території європейських країн та розриває дипломатичні відносини. Кремлю, за словами Павла Казаріна, потрібно, щоб Захід перестав намагатися зробити Росію “частиною себе” та щоб припинив цікавитися долею російської опозиції, свободою слова і рівнем корупції – усіма речами, що Москва відносить до категорії “внутрішні справи”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.