Для того, аби російська армія бильше не змогла вести бойові дії – достатньо однієї чи двох успішних військових операцій України

Тоді окупантам доведеться або заморожувати ситуацію, або відступати

Про це в ефірі одного з телеканалів розповів експерт з питань зовнішньої та безпекової політики Олександр Хара.

“Потрібні одна-дві успішні операції українських збройних сил. Є певні обнадійливі новини з нашого південного фронту. Якщо вдасться нейтралізувати, знищити або оточити велике угруповання російських військ, як на мене, це буде фактичним колапсом і вони не будуть здатні вести бойові дії.

Їм доведеться якимось чином заморозити ситуацію, або відходити, залишаючи принаймні Крим за собою. Це сакральна річ. Вони 300 тис. мобілізованих збираються набрати виключно для того, щоб утримати те, що відхопили від нас”, – вважає він.

Додамо: «контрнаступ на Херсонщині був анонсований нашим Генштабом ще влітку. Відтак нічого дивного у тому, що там зараз відбувається, немає. Просто коли військові оголошують про контрнаступ, цивільні жадають його прямо тут і зараз. А це не так. Зокрема, до комплексу заходів щодо контрнаступу входить і процес створення відповідних умов. І в середині серпня ми бачили один із таких етапів – розширення плацдарму», – звертає увагу військовий оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

Тут варто звернути увагу на тактику «хитання» противника по різних напрямках, яку нині успішно використовує наше командування. 

За словами Олександра Коваленка, зараз на півдні ми можемо бачити повноцінний процес контрнаступу, за ідеально створених умов.

«Яка кінцева мета цього просування? Поки що складно сказати, адже кінцевим пунктом його може бути, а може – поки що(!) – й не бути, Херсон. Але те, що ми з вами побачимо визволення Берислава – це очевидно», – каже військовий експерт