Президент США Джо Байден сподівається провести зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним. Вона може стати “мостом” для повернення Росії у світове співтовариство.

Про це заявила прес-секретар Білого дому Джен Псакі в ході брифінгу 16 квітня.

В адміністрації Байдена нагадали, що Росія, зокрема, виключена з переговорів “Великої вісімки” (G8).

“Пропозиція президента (Байдена про зустріч з Путіним, – ред.) – це міст назад”, – сказала Псакі.

Вона зазначила, що Росія зацікавлена в тому, щоб прийняти цю пропозицію.

Раніше повідомлялося, що Байден запропонував Путіну провести особисту зустріч цього літа. Територіально це може відбутися в Європі. Він додав, що команди президентів обговорюють цю можливість “прямо зараз”.

Раніше в Білому домі заявили, що незважаючи на введені санкції США проти Росії, пропозиція про зустріч президента Джо Байдена з президентом Володимиром Путіним залишається в силі. У Вашингтоні все ще сподіваються на стабільні й передбачувані відносини з Москвою.

До слова, у Москві спочатку “позитивно сприйняли пропозицію президента США Джо Байдена про особистої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним. Однак після введення санкцій Кремль ще буде вивчати можливість такого саміту.

Про це заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова у Facebook.

Вона зазначила, що в Москві почули заяви Байдена про зацікавленість у “стабільних, конструктивних і передбачуваних” відносинах з Росією, включаючи ініціативу проведення російсько-американського саміту.

“Коли ця пропозиція прозвучала, воно було сприйнято позитивно і зараз вивчається у контексті ситуації, яка реально складається”, – заявила Захарова.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.