Президент України Володимир Зеленський вітає зусилля Президента США Джо Байдена та Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель із врегулювання кризи, яка утворюється через реалізацію проекту “Північний потік – 2”, проте відзначає відсутність конкретних кроків з протидії загрозам від запуску цього трубопроводу.

Про це заявив прес-секретар Президента України Сергій Никифоров.

“Ми вдячні їм за відданість територіальній цілісності України, за підтримку суверенітету, за їхні заяви, що не можна дозволити Росії використовувати “Північний потік – 2″ як зброю, і що Україна навіть по завершенні дії чинного контракту на транзит газу має залишатися транзитною стороною. Щоправда, ми не почули найцікавішого: як саме сторони намагатимуться це забезпечувати. Конкретики, якої вимагає Президент Володимир Зеленський, ми не почули”, – зазначив Сергій Никифоров.

Речник Президента України нагадав, що Джо Байден та Ангела Меркель підписали спільну декларацію, у якій пообіцяли захищати “права та гідність усіх людей та протистояти несправедливості та нерівності скрізь, де це відбудеться”.

“Президент України сподівається, що саме так це й буде. І що найпотужніша країна світу та найпотужніша країна Європи залишаться вірними своїм деклараціям, своїм зобов’язанням і принципам. І вони не проміняють їх на якісь короткотривалі комерційні інтереси”, – додав Сергій Никифоров.

Щодо візиту Володимира Зеленського до США прес-секретар Глави держави зазначив, що нині всі узгодження перебувають на фінальній стадії і найближчим часом будуть озвучені дата й програма.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.