У Кремлі заявили, якщо Київ розв’яже бойові дії на Донбасі – це буде початком кінця України. Спікер української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович відповів, що наша країна не злякається погроз від Росії.

Відзначимо, що 8 квітня голова адміністрації Путіна Дмитро Козак відзначився цинічним висловлюванням стосовно війни на Донбасі.

За словами Олексія Арестовича, жодна словесна еквілібристика не допоможе Росії уникнути необхідності виконувати домовленості у нормандському та мінському форматах, укладені ще з 2014 року.

“Керівництво Росії йде шляхом міжнародної ізоляції, в яку заганяє себе власними діями й політикою, яку проводить. Цей шлях безперспективний”, – підкреслив речник української делегації в ТКГ на своїй сторінці у Фейсбук.

Коменьуючи нові погрози застосування сили проти України він зазначив, що “ми не злякалися цих погроз навесні 2014 го, тим більше не злякаємося навесні 2021-го”.

“Керівництво РФ із завзятістю, гідної кращого застосування, йде шляхом міжнародної ізоляції, в яку саме себе заганяє своїми діями і проведеної ними політикою”, – підкреслює Арестович.

Він також вважає безперспективною і небезпечною для самого Кремля будь-яку спробу перейти до відкритого застосування сили проти України.

“Тому замість політики блефу та погроз, я б рекомендував керівництву Росії нарешті взяти на себе політичну відповідальність й перейти до конструктивної роботи над виконанням конкретних рішень, прийнятих в межах нормандського формату”, – підсумував він.

– Хороший день.)

43 звонка от журналистов на тему заявлений заместителя Главы администрации Президента РФ, его…

Опубликовано Олексій Арестовичем Четверг, 8 апреля 2021 г.

Нагадаємо, що заступник очільника адміністрації Путіна Дмитро Козак заявив, що команда “Кварталу 95” вирішила зіграти на Донбасі спектакль під назвою “Військова загроза”. Натомість реальних намірів розв’язати бойові дії, найімовірніше, немає.

Російський політик вважає, що “колеги з України” не мають великого політичного досвіду і “переживає, що вони можуть загратися”.

До того ж він допустив, що Росію можуть змусити воювати в Донбасі. І додав, “збройні формування самопроголошених республік Донбасу вже досить загартовані в боях і в змозі утримувати атаку”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.