Ще у квітні президент України Володимир Зеленський запропонував главі Кремля Володимиру Путіну зустрітися. Після цього лідер Росії наговорив чимало образливого у бік українського колеги. Попри все зустріч, ймовірніше, відбудеться, заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

В інтерв’ю програмі “Перші особи” на 24 каналі Данілов зазначив, що зустріч Путіна і Зеленського дуже потрібна для того, щоб ухвалювати подальші кроки.

“Я більше вважаю так, ніж ні (що відбудеться зустріч – ред.). Це дуже важливі реперні точки, які треба проходити”, – сказав секретар РНБО.

Данілов підкреслив, що Росія не виконує свої зобов’язання, але це не причина, щоб відмовлятися від зустрічі з Путіним. Річ у тім, що спілкування через посередників – дуже складне.

“Можливо, треба й зустрітися для того, щоб чітко все зрозуміти”, – пояснив Данілов.

На зауваження про те, що Путін осоромився заявами про Зеленського, Данілов відповів: “Дивіться, це ж політика”.

Нагадаємо, 28 квітня президент України заявив, що хоче провести зустріч з Путіним у Ватикані.

Російський президент Володимир Путін 30 червня звинуватив Зеленського в тому, що він, мовляв, здав Україну під зовнішнє управління заходу. Путін не бачить сенсу проводити зустріч із Зеленським, однак готовий до реалізації таких переговорів.

2 липня у Кремлі заявили, що на цей момент немає ніяких предметних переговорів щодо зустрічі Путіна і Зеленського.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.