Радник голови Офісу президента Ігор Уманський, який написав заяву про відставку, сьогодні під час свого брифінгу під стінами Верховної Ради він заявив про шокуючі махінації з коронавірусним фондом.

“Я доповідав цю інформацію керівнику Офісу президента. На що отримав прохання зробити більш детальне дослідження. Я це зробив і півтора місяці тому передав відповідну інформацію Офісу президента. За моєю інформацією, ці матеріали вже вивчають правоохоронні органи”, – повідомив Уманський в середу, 18 листопада, на прес-конференції під будівлею Верховної Ради.

Він зазначив, що бюджет на наступний рік на “Укравтодор” перевищує бюджет Міноборони і дорівнює бюджету на всю систему охорони здоров’я.

У той же час Уманський не зміг назвати компанії, які отримали вигоду з махінацій з будівництва доріг.

“Про назви компаній, кінцевих бенефіціарів – це питання до правоохоронних органів”, – зазначив радник голови Офісу президента.

Крім того, за його словами, в Україні близько 100 млрд запланованих в бюджеті витрат на 2020 рік виявилися під загрозою зриву. Гроші повинні були отримати за рахунок нових кредитів.

Радник голови Офісу президента також заявив, що написав заяву про відставку, оскільки підготував для уряду план виходу з бюджетної кризи, а на його посаді це робити “некоретно і неетично”.