На майбутній зустрічі президенти США і Росії Джо Байден і Володимир Путін не зможуть домовитися. Після зустрічі Кремль може піти на чергову ескалацію бойових дій на Донбасі.

Таку думку в ефірі телеканалу OBOZREVATEL висловив експерт з міжнародних питань Андрій Бузаров. “Що хочуть американці від Путіна? Вони хочуть, щоб Путін пішов. Що Путін хоче, щоб американці припинили робити? Щоб вони припинили підтримувати якісь країни. Тому принципово вони домовитися не можуть”, – підкреслив експерт.

“Я не думаю, що хтось відступить. Глобального толку від цієї зустрічі не буде”, – заявив він.

На думку Бузарова, на зустрічі Байден-Путін неможливі “усні домовленості” щодо України. “Американці зайняли акуратну позицію і прекрасно розуміють, що в найближчі півроку-рік може бути певна розрядка у відносинах Росії і США. Але я не вірю і ніколи не повірю у жодні договорняки між Путіним і Байденом з приводу України”, – підкреслив він.

“Я не виключаю, що можуть бути якісь усні домовленості по Близькому Сходу, по Ірану, по ситуації в Палестині, по ситуації в Європі. Але я не вірю, що тема України може бути тут розмінною монетою через принципові позиції сторін”, – додав експерт.

Виходячи з цього він допустив, що, не досягнувши бажаного результату, Кремль піде на нову конфронтацію на сході України. “Ми бачили, що робив Путін, і нам не треба бути видатними політологами, щоб зрозуміти можливі дії – загострення ситуації. Як буде відповідати Байден – це вже друге питання. Ми повинні бути готові до різних варіантів розвитку ситуації”, – підсумував він.

Нагадаємо, Джо Байден заявив, що під час зустрічі з Володимиром Путіним має намір торкнутися теми порушення прав людини в РФ. Попередньо зустріч запланована на середину липня.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.