Президент Володимир Зеленський привітав свого тата Олександра з Днем батька. В Україні свято відзначають у третю неділю червня.

У власних соцмережах глава держави написав великий пост подяки рідній людині та розмістив пам’ятні світлини з дитинства.

“Бути сином такого батька особисто для мене – це велике щастя, велика праця і велика відповідальність водночас. Знаю про це точно й відчуваю все своє життя”, – написав він.

Володимир Зеленський назвав свого батька захисником і другом. За словами президента, тато для нього – це приклад для наслідування.

Він зазначив: “Я дякую тобі за найдорожче і найцінніше – за виховання, знання, принципи, характер, звичку ніколи не опускати рук, волю ніколи не здаватись і завжди іти до кінця”.

“Дякую за те, що мудро відчуваєш, коли потрібно підтримати, коли – порадити, а коли – покритикувати. Коли потрібно сказати щось важливе, а коли важливо помовчати і слова не потрібні”, – додав глава держави.

Президент підсумував: “І дякую за те, що знаєш: найголовніші і найщиріші мої слова для тебе не в соцмережах, а вдома, на кухні, наодинці, відверто, у вічі, за чаркою, поки мама відійшла і не бачить наших мокрих очей”.

Стати батьком – це велике щастя.
Бути батьком – це велика відповідальність.
Бути хорошим батьком – це велика праця.
А…

Опубликовано Володимиром Зеленським Воскресенье, 20 июня 2021 г.

Нагадаємо, що нещодавно Зеленський дав інтерв’ю журналістам американської телекомпанії CBS у домі своїх батьків у Кривому Розі. Також він побував з представниками цього ЗМІ в зоні ООС на Донбасі.

Журналістів почастували салом на житньому хлібі, сашимі з лосося, домашнім печивом і чаркою бренді на “крихітній радянській кухні” батьків глави держави.

У Зеленського запитали, чому пересічні американці повинні турбуватися про конфлікт в Україні, яка знаходиться за тисячі миль від їхньої власної країни.

“Це може бути завтра в їхній будинках”, – відповів президент.

За його словами, у глави РФ Володимира Путіна є “неоімперські амбіції”, щоб знову контролювати своїх сусідів.

“Вони не хочуть робити нас вільними”, – вважає Зеленський.

За сніданком президент України зізнався, що його батьки завжди турбувалися за нього з моменту обрання на найвищу посаду в країні.

Журналістка запитала у батьків, чи віддають перевагу вони комедійному або політичнрму кар’єрному шляху для свого сина.

“Може бути, мені більше до душі комедійний”, – відповів батько Олександр Зеленський.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.