Печерський районний суд Києва переніс засідання з розгляду клопотання щодо обрання Олександру Тупицькому запобіжного заходу на 7 квітня.

“Приймається рішення про відкладення засідання на 7 квітня на 10:00”, – сказав слідчий суддя Сергій Вовк.

На засіданні був присутній адвокат Тупицького Олександр Телешецький, прокурори Олексій Донський, Сергій Новіков.

Сам Тупицький на засідання не з’явився.

Прокурор Донський заявив, що без Тупицького це клопотання не може бути розглянуте. За його словами, захист має пояснити, чому Тупицький не з’явився.

За словами адвоката, Тупицький зараз готує клопотання щодо перенесення засідання для того, щоб йому було забезпечено безпеку.

Водночас Донський зазначив, що Тупицький не з’явився без поважної причини, і висловив переконання, що необхідно розглянути питання про застосування приводу до Тупицького.

Суд відклав засідання на середу, 7 квітня.

В той же час PavlovskyNEWS називає можливою причиною неявки Тупицького те, що нібито його охорона злякалася натовпу під Печерським судом. Але виявилося, що люди прийшли туди з протестом взагалі з іншого питання.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 27 березня скасував укази експрезидента Віктора Януковича про призначення Олександра Тупицького та Олександра Касмініна суддями КСУ.

Зеленський зазначив, що укази Януковича від 2013 року про призначення Тупицького і Касмініна скасовано за результатами «аудиту указів експрезидента, проведеного на виконання рішення РНБО».

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.