Ймовірність зустрічі Володимира Путіна й Володимира Зеленського найближчим часом дорівнює нулю. До того ж така двостороння розмова є небезпечною для України.

Зокрема, якщо проаналізувати все те, що декларує Кремль. Таку думку висловив колишній представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний.

Він пояснив, нині на Близькому Сході фактично розпочато новий етап арабо-ізраїльської війни. Відтак сили США і європейських лідерів будуть зосереджені там, і найближчим часом туди буде втягнуто все світове співтовариство.

За словами дипломата, в цьому конфлікті не знайдеться швидкої розв’язки. Тому для Кремля важливо протримати цю паузу і залишити Україну сам на сам.

“Якщо проаналізувати сторони, диспозицію і деклароване Кремлем, можна сказати, що ця зустріч (Путіна і Зеленського – ред.) для Києва є навіть небезпечною”, – зазначив Роман Безсмертний.

За словами колишнього учасника ТКГ, українській владі зараз треба зосередитися на відновленні контактів з Парижем, Берліном, Вашингтоном і Лондоном. Адже може бути так, що Кремля взагалі буде готовий до широкомасштабної агресії проти України.

“І в цей момент, коли київські лідери заявляють про зустріч, вони виступають як ті, хто провокують противника на певні дії проти себе. Я б рекомендував Києву не так педалювати тему двосторонньої зустрічі, як активізувати діалог з Європою й США”, – пояснив дипломат.

Він зауважив, якщо проаналізувати те, що декларує президент України, і що говорить очільник Кремля, то їхні позиції просто несумісні.

“Активність російської сторони з видачі паспортів і інформаційне накручування цієї теми свідчить про те, що російська сторона не лише не планує таку зустріч. Вона все робить, аби цього не допустити”, – наголосив Роман Безсмертний.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.