Примітна новина сьогоднішнього дня – зняття Олександра Дубінського з посади голови Київської обласної організації партії «Слуга народу». Це означає, що політичне розмежування команди Президента Зеленського з Коломойським і його людьми в партії «Слуга народу» триває і носить послідовний характер.

Про це пише політолог Володимир Фесенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Але це також пов’язано і зі змінами в структурі керівництва президентської партії. Один з нових керівних органів партії «Слуга народу» – «Національна рада громад», куди входять керівники обласних партійних організацій. О.Дубінский туди увійшов автоматично. Природно, виникла морально-політична проблема – людина, що потрапила під санкції США і виключений з фракції «Слуга народу», виявляється в керівних органах партії «Слуга народу». Але проблему вирішили досить оперативно. Замість Дубинського головою Київської обласної організації партії «Слуга народу» був обраний інший народний депутат – Андрій Мотовіловець.

Дубинський вже робить гучні заяви про незгоду з цим рішенням і намір його оскаржувати. Але виглядає це і непереконливо (і політично і юридично), і як продовження конфронтації з президентською командою. У цьому контексті дуже показовою є гостра дискусія в Фейсбуці між Дубинським і Юрієм Костюком (зам.глави Офісу Президента України). Ю.Костюк у відповідь на символічні та політичні демарші Дубинського запропонував йому здати депутатський мандат і спробувати стати народним депутатом самостійно (без партійного бренду).

У зв’язку з цим очевидна ще одна причина видалення Дубинського з керівництва партії «Слуга народу». Аж надто він конфліктний. Від його постійного фрондерства неабияк втомилися у фракції «Слуга народу». І в керівництві партії, і в Офісі Президента явно не хотіли повторення цієї конфліктної історії. Тим більше, що на з’їзді була дуже помітна демонстрація внутрішньопартійного єдності і єдності партії «Слуга народу» з Президентом Зеленським.

Примечательная новость сегодняшнего дня – снятие Александра Дубинского с должности главы Киевской областной организации…

Опубликовано Владимиром Фесенко Воскресенье, 14 марта 2021 г.

Додамо, що партія “Слуга народу” вже найближчим часом може розглянути виключення одіозного нардепа Олександра Дубінського зі свого складу. Як повідомив Олександр Корнієнко, рішення про виключення приймає голова політсили.

Як зазначив голова партії, він може з власної ініціативи або за поданням структурного утворення прийняти рішення про виключення з політсили. Це дозволяє нова редакція статуту “Слуги народу”.

“Є всі шанси, що це питання розглянемо найближчим часом. Виключає з партії її голова”, – сказав Корнієнко.

Як пояснив Корнієнко, у випадку з Дубинським причиною для його виключення може стати порушення статусу “шляхом проведення своїх конференцій та непокору керівним органам партії”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.