Скандально відома колишня атошница Маруся Звіробій назвала “примітивними покидьками” людей, які не підтримали на довиборах в Раду по 87-ому округу на Прикарпатті кандидата від ВО “Свобода” Руслана Кошулинського, на користь якого вона зняла з голосування свою кандидатуру.

Відповідний пост Звіробій 29 березня опублікувала в Facebook.

“Надвірнянщина голосує за Коломойського. Прохання до її виборців в найближчі роки не турбувати українців вашими проблемами і не скаржитися на рівень вашого життя. Ви самі його собі вибираєте”, – написала вона.

Також Маруся Звіробій грубо звинуватила ветеранську громадськість, яка, на її думку, заздрить, що деякі виявилися більш відомими і успішними.

“І ця особиста заздрість застилає очі, закладає вуха і відбирає розум”, – заявила екс-атошниця очевидно маючи на увазі небажання ветеранів підтримувати її і Кошулинського на виборах.

“Найбільш мене особисто вразило, це коли я знайшла машину, пригнали свіжо-заколене порося на передову геройського добробату, вони свіжину мовчки забрали, а й вітатися не стали, тому що” ти тепер з Порохом “, а значить, тепер будуть розносити всі фейки про мене, що чули, тому що, бачте, люто Пороха не люблять. Вас самих від себе не нудить? Порося боком не вилізло? ” – обурилася Звіробій.

Також вона обурилася, що на довиборах у мажоритарному окрузі на Прикарпатті лідирує не кандидат від ВО “Свобода”.

“Періодично люди перетворюються в недалекоглядних примітивних покидьків. Навіть героїчні.” Спасибі “кожному такому упоротому за чергові перемоги Коломойського і Медведчука”, – написала Звіробій.

Гнів екс-атошниці викликають і ті, хто вважають, що вони поза політикою. Їх вона пропонує позбавити права голосу.

“Дякую, дякую ще й тим, хто поза політикою. Їм взагалі логічно заборонити голосувати. Тому що голосування це політичний крок, в якому не можна плутати шмат гнилої ковбаси з державними інтересами, на які їм чхати, якщо вже озвучують, що вони поза політикою” , – написала Маруся Звіробій.

У телеграм-каналі Klymenko Time не обійшли стороною заяву Звіробій. Далі прямим текстом:

Маруся Звіробій, яка знялася з виборів по 87 округу на Івано-Франківщині на користь “свободівця” Кошулинського, обурюється. Їй не подобається, що жителі цього регіону голосували за Олександра Шевченко. Помітили, до речі, наскільки непрохана підтримка від Марусі допомогла Кошулинський? Напрошується питання – а скільки тоді у нього був свій рейтинг?

В цілому, політ думок в пості Звіробій – це щось дивне і малозрозуміле. Особливо розсмішила нас історія з заколотим поросям, якого Звіробій привезла на передову. Її засмутило те, як відреагували бійці – забрали і не подякували, тому що не люблять Порошенко. Таке ось «свинятко розбрату». Також окремим абзацом Звіробій пройшлася по якійсь волонтерці Макаровій і «вигнаним з Правого сектора».

Загалом, навколо всі винні і всі зрадники, але тільки не Порошенко і не Маруся, міцно застрягли в пафосній «Армовірі», мало цікавій людям вже навіть на заході країни.

Свою думку з цього приводу опублікував в телеграм-каналі і народний депутат Максим Бужанський, далі в оригіналі.

Колеги з фракції ЄС, які так люблять вимагати вибачень від усіх, кого зустріли за день, напевно планують завтра вибачитися за заяву свого кандидата по 87 округу Марусю Звіробій, що назвала виборців, що не проголосували за Руслана Кошулинського примітивними покидьками.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.