Дмитро Разумков не відмовляється від свого імені, рейтингу чи статусу, що може не подобатися Банковій і власне президенту. Проте висунути спікеру Верховної Ради звинувачення – не можуть.

Якщо у Дмитра Разумкова у ворогах буде Володимир Зеленський, то це йому ще більше підніме рейтинг, адже до президента вже є недовіра. Таку думку у програмі “Між іншим” висловив політолог Микола Давидюк.

“Думаю, що Разумков дратує Зеленського – це правда. Але насправді Разумков теж не грає у свої ігри, він просто не став спікером, підданим Банковій. Він просто залишається спікером і це Банкову злить і самого Зеленського – 100%”, – сказав Давидюк.

Він пояснив, що Разумков відповідає за професійність і за політичний образ Зеленського. Тож якщо Банкова буде “бити”, що Разумков поганий – цим вони будуть вбивати і рейтинг самого Зеленського, тому що Разумков – це частина цього, додав Микола Давидюк.

“Їм потрібні більш грамотні та продумані стратегії, якщо вони, наприклад, хочуть прибрати Разумкова як конкурента на президентських виборах, то їм треба його не бити й не “мочити” в телеграм-каналах, а призначати прем’єр-міністром, але це вже складніша гра”, – вважає політолог.

Проте Микола Давидюк додав, що не впевнений у готовності Банкової грати у відповідні ігри.

“Видно, що на Банковій ображені на Разумкова, вони не бачать у ньому підданого й ось ця гра продовжується. Чи захочуть зняти (з посади – ред.), думаю, сценарій вже давно пропрацьовують”, – сказав політолог.

За його словами, знявши Разумкова з посади – є ймовірність отримати опозиціонера всередині самого парламенту, який ще й буде контролювати депутатів. Це буде схожа ситуація з тією, яку “слуги” мають в областях, де їхні депутати проти їхнього ж депутата.

“Так само може бути всередині парламенту, тому з цим будуть намагатися грати більш обережно, але за цим точно спостерігають і його (Разумкова – ред.) бачать одним із конкурентів”, – пояснив Микола Давидюк.

Відзначимо, що Разумков не раз відкрито виступав проти протягування Вітренка в міністри, а потім – проти розширення його повноважень, незважаючи на приставку в.о. спікер мав “власну позицію” на засіданні РНБО з приводу відключення каналів і введення інших санкцій проти Козака-Медведчука.

Також Разумков скептично відгукнувся про бажання СБУ і РНБО залучити нардепів до відповідальності за голосування по так званим “Харківськими угодами” в квітні 2010 року, каже політичний експерт, керівник Центру суспільно-інформаційних технологій “Форум” Валерій Димов.

“До речі, саме засідання РНБО, де приймалося відповідне рішення, він минулого тижня пропустив, – звертає увагу Валерій Димов. – Плюс – можна згадати його лютневий ролик “починаємо працювати!”, нібито приурочений до початку роботи п’ятої сесії Верховної Ради 9-го скликання, але більш схожий на політичну рекламу. Недарма він був розцінений Офісом президента, парламентаріями з числа “слуг”, громадськістю, експертами як свого роду старт особистого проекту Разумкова. Я, до речі, вже тоді говорив, що це – фальстарт, ведмежа послуга тих, хто намагався “розкрутити” Разумкова. Є гарне прислів’я – “метушливому жебракові менше подають”. Так і в політиці – не можна метушитися, намагатися себе “продати”, не маючи якісного ресурсу – інформаційного, людського. у Разумкова такого, наскільки відомо, немає “.

Тим часом, в Офісі президента явно сприйняли вищенаведені дії Разумкова як спробу відколотися від Зе-команди, вважає експерт.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.