Голова виконкому Національної ради реформ Михайло Саакашвілі розкритикував уряд Грузії і зажадав його відставки.

У коментарі агентству Інтерфакс-Україна він назвав нинішній уряд Грузії проросійським і вважає, що його зміна буде вигідна Україні.

“Я вважаю, що прибрати проросійський уряд Грузії – в інтересах України і українського народу теж. Але це моя особиста думка. Я не висловлюю думку ні президента, ні інших з цього приводу – бо я не є офіційним державним службовцям України. Це моя особиста позиція , і вона дуже тверда “- заявив Саакашвілі.

Він також підкреслив, що ніхто не може заборонити грузину бути грузином, навіть якщо у нього український паспорт і він є патріотом України.

Раніше, другий президент Грузії і глава виконкому з питань реформ при президенті України Михайло Саакашвілі вже ставив під сумнів легітимність грузинської влади, чим викликав гнівну реакцію Тбілісі.

«Я вважаю, що уряд Грузії повністю нелегітимний. Я ні на секунду не визнаю його законність і ні на секунду не визнаю законність існуючої в Грузії ситуації. Це незаконна ситуація », – сказав Саакашвілі.

Голова комітету грузинського парламенту з оборони і безпеки Іраклій Сесіашвілі у відповідь заявив про те, що Саакашвілі зробив чергову пропагандистську заяву і нібито є злочинцем, який оголошений в розшук грузинськими властями.

За його словами, за таку заяву колишнього грузинського главу держави буде відповідати Київ, так як Саакашвілі, будучи українським чиновником, здійснив втручання у внутрішньополітичні справи Грузії і зробив необачний вислів на адресу грузинської влади.

«За це спитають з України, оскільки український публічний службовець втручається у внутрішньополітичні питання Грузії, і зокрема, важко чути те, що публічний службовець України називає уряд Грузії нелегітимним. Зрозуміло, держава відреагує на це », – підкреслив Сесіашвілі.