Телеведуча Ольга Фреймут в розмові з Наталею Влащенко на телеканалі ZIK ще в кінці квітня, 27 числа, розкритикувала телеведучого Сергія Притулу в контексті питання про його можливе призначення мером столиці.

Коли мова зайшла про Притулу як про можливого мера Києва, Фреймут висловилася категорично, зазначивши, що таке рішення стане для неї причиною покинути країну.

“Це смішно! Якщо Притула стане мером Києва, тоді я буду жити в Лондоні. Я буду йому дуже вдячна, тому що це стане для мене причиною виїхати з країни. У нього поганий смак. Вибач, Сергій … Але яким би він не був дотепним і інтелектуальним, в побуті він якось дивно одягається, штани гойдаються постійно, ці пояси … він повинен знати, що людина не носить штани з ременями … він не джентльмен “, – висловилася Фреймут.

Несмак Притули, на думку Ольги, може завдати непоправної шкоди Києву:

“Уявляєте, що буде з Києвом? Він все розмалює в синьо-жовтий колір, у нас буде ілюмінація, як в Китаї, придумає якісь дивні правила, закриє всі красиві ресторани в Києві. У нас буде” Випічка “і” Коржик ” , – зіронізувала Фреймут.

Але в кінці розмови жінка згадала і про позитивні риси свого колишнього колеги по “Підйому”:

“Але я знаю точно – він не вкраде. Тому що з усіх корпоративів, які ми разом вели, 30% він віддавав в дитбудинку або тим людям, які цього потребують”, – зазначила Ольга.