ЗСУ захопили частину важливого н.п. Берхівка біля Бахмута, війська Росії драпають. Про це заявив засновник ПВК «Вагнера» Євген Пригожин.

«Ганьба! Шойгу, Герасимов, закликаю вас, приїжджайте на фронт, підніміть з пістолетами армію, щоби вперед йшли. Давайте ви зможете! А якщо не зможете, помрете героями».

До слова, 4 червня Пригожин повідомляв в паніці, що українські сили, можливо, відновили позиції в південно-західній частині Бахмута, підтвердивши неодноразові українські повідомлення про те, що українські сили утримують позиції на південно-західній околиці міста.

Пригожин заявив, що за деякими неперевіреними повідомленнями, українські сили встановили спостережні пости на південно-західній околиці Бахмута.

Колишній заступник голови Служби безпеки України Віктор Ягун звертає увагу, що Пригожин наразі “заробляє собі політичні бали”, показуючи неспроможність російської армії виконувати ті чи інші зобов’язання.

“Насправді такі сутички були вже давно, вони пов’язані з самими звичайними ревнощами. Тому що “вагнерівці” краще забезпечувалися, краще фінансуються. Їх постійно показують по ТБ, про них говорять як про “героїв”. А Збройні сили Російської Федерації на цьому фоні виглядають ну дуже непривабливо”, – пояснює Ягун.

Він звернув увагу, що конфлікти в окупантів були завжди: між “вагнерівцями” і “кадирівцями”, між “кадирівцями” і умовними “мобіками” тощо.

“Все це в комплексі говорить про те, що немає тої армії про яку вони там всім розказували по телебаченню. Немає нормального командування, єдиного розуміння, що вони роблять і як їм вчиняти”, – зазначив Ягун.