Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою в День усиновлення, що відзначається 30 вересня, зустрівся з батьками-усиновителями, опікунами, прийомними батьками та батьками-вихователями.

Кожен із запрошених на зустріч з Главою держави взяв на виховання до своєї родини дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Глава держави наголосив, що перш за все хоче подякувати присутнім за турботу і любов, яку вони дарують дітям.

«Ви робите велику справу, яку, на жаль, не робить наша держава. Не робить у достатній мірі – так, як це має бути у нормальній, демократичній європейській країні», – сказав Володимир Зеленський.

Президент підкреслив, що діти – це найголовніше, що в нас є, і «для кого можна будувати майбутнє України».

Він нагадав, що нині в нашій країні понад 700 інтернатних закладів, і зазначив, що підтримує ідею реформування інтернатної системи утримання та виховання дітей і формування сімейної політики держави, спрямованої на підтримку родини.

«Там дуже багато діточок. І, звісно, наше бажання – щоб інтернатів зовсім не було. Діти повинні бути в сім’ях – жити, рости та відчувати себе звичайними щасливими дітьми», – наголосив Глава держави.

Як приклад ефективності сімейної форми виховання Володимир Зеленський згадав відомих зірок і визначних особистостей світового масштабу, які виховувалися прийомними батьками й досягли значних успіхів у різних галузях.

«Ми знаємо багато західних прикладів зірок, великих людей, які виховувалися прийомними батьками чи батьками-вихователями. Але вони зростали у родинах, які стали справді їхніми. Тому я хочу і вам подякувати, бо ви справжні батьки дітей, яких виховуєте, і ви дуже допомагаєте державі. А ми хочемо допомогти вам», – сказав Президент.

Розповіла про зустріч з батьками-усиновителями і перша леді, Олена Зеленська у себе в блозі.

“Я також дуже хотіла б, щоб ми згадували про дітей, позбавлених батьківського піклування, не лише раз на рік у цей день, а завжди пам’ятали, що десь поруч б’ється маленьке сердечко, яке потребує любові й турботи. І навіть невеликий прояв нашої уваги може зробити когось трохи щасливішим…”, – написала Олена.

Зазначимо, що Зеленська вкотре вразила українців стилем і своєю красою. На зустріч Олена одягнула довгу сукню сильного кольору з закритим верхом. Виглядала перша леді неперевершено і дуже скромно.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Сьогодні Україна відзначає День усиновлення. Я хочу подякувати кожній Мамі і кожному Татові, які відкрили свої серця й дали дитині найдорожче в житті – сім’ю. Дякую вам за вашу доброту, небайдужість, людяність, за ваше бажання дарувати любов і змінити життя дитини на краще! Я також дуже хотіла б, щоб ми згадували про дітей, позбавлених батьківського піклування, не лише раз на рік у цей день, а завжди пам’ятали, що десь поруч б’ється маленьке сердечко, яке потребує любові й турботи. І навіть невеликий прояв нашої уваги може зробити когось трохи щасливішим… P.S. На фото – лише декілька з тих 170 тисяч Батьків, які подарували дитині з дитячого будинку чи інтернату шанс на щасливе майбутнє. Дужа рада, що сьогодні мала змогу подякувати їм особисто.

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

“Наші любі ❤, Дуже гарна леді, Олено Це Дуже зворушливо Часто Діти Бувають з мало забезбечених Родин які не можуть Собі Дозволити нічого а то узагалі Залишаються у дитбудинку. Ви найкраща Перша Леді за всю Історію України Удачі вам та Володимиру Олександровичу ❤️❤️❤️❤️🙌🙌🙌🙌👍👍👍👍😍😍😍👏