Між примою-балериною Національної опери України Катериною Кухар і культовою співачкою Іриною Білик сталося непорозуміння. В результаті артистки з’ясували відносини в мережі.

Справа в тому, що під час шоу “Танці з зірками” Катерина Кухар, яка є членом журі, прокоментувала виступ однієї з пар – Вікторії Булітко і Дмитра Дікусара – колишнього чоловіка Ірини Білик.

“Я сьогодні із захопленням спостерігала за такою іншою Булітко. І нарешті забула про Ірину Білик”, – сказала Катерина Кухар.

В результаті Ірина Білик на своїй сторінці в Instagram написала, що Катерина Кухар принижує себе ненавистю до успішніших артистів.

“Якось я з вами говорила про self-made woman і забула одну головну річ: ділитися досвідом так само важливо, як і не опускатися до “літаючих табуреток” на сцені центральних каналів. Особливо, якщо з великого мистецтва ти йдеш в шоу-біз, подвійно коли тебе за це починають зневажати колеги і справа тут не в іншому голосі. Жінок, які викликають у професійній тусовці просто тонни ненависті дбайливо гріють у себе на грудях національні ЗМІ, тому що навіть зрада професії і професійна неспроможність – це рейтинг, а не то, що ці жінки могли б про себе подумати. Хочу просто зазначити, що коли все, що залишається у центрального каналу це балерини, які погано говорять, і, які втратили визнання колег та любов публіки, компенсувати дані прикрі речі за допомогою мого імені просто дно. Вам, як примі-балерині в далекому минулому неодноразово натякала аудиторія багатьох артистів: не треба так, що не принижуйте себе ненавистю до більш успішних. І не ставте, будь ласка, в незручне становище прекрасну і харизматичну пару, партнером в якій є мій колишній чоловік. Мені не шкода свого імені, якщо вже вам більше нема на чому хайпить, але давайте просто пригадаємо хто є хто”, – написала Білик.

У свою чергу, Катерина Кухар заявила, що згадка Ірини Білик в настільки рейтинговому шоу – це данина поваги.

“Ірино, добрий вечір! Згадуючи Вас в такому рейтинговому шоу, я віддавала Вам шану. Для мене Ви незабутня співачка. І мені дуже шкода, що Ви цього не зрозуміли … В юності я з великим задоволенням захоплювалася Вашими піснями, з радістю спостерігала б і зараз Ваш музичний творчий шлях. Після Вашого звернення, (мені було незрозуміло, чому Ви не звернулися до мене безпосередньо, хоча б через позначку), склалося враження, що цей текст написав хтось за Вас. Я впевнена, що Ви душевна і мудра жінка. Залишаючись у великому мистецтві, запрошую Вас в Національну Оперу України, на свою виставу – “Жизель”, сподіваюся, це надихне Вас на нове музичне творіння! Всього найкращого!”, – відповіла Катерина Кухар.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ирина, @bilyk_iryna Добрый вечер! Упоминая Вас в таком рейтинговом шоу, я отдавала Вам дань уважения. Для меня Вы незабываемая певица. И мне очень жаль, что Вы этого не поняли… ⠀ В юности я с большим удовольствием проникалась Вашими песнями, с радостью наблюдала бы и сейчас Ваш музыкальный творческий путь. ⠀ После Вашего обращения, (мне было непонятно, почему Вы не обратились ко мне напрямую, хотя бы через отметку), сложилось впечатление, что этот текст написал кто-то за Вас. ⠀ Я уверена, что Вы душевная и мудрая женщина. ⠀ Оставаясь в большом искусстве, приглашаю Вас в Национальную Оперу Украины, на свой спектакль — «Жизель», надеюсь, это вдохновит Вас на новое музыкальное творение! ⠀ Всего самого доброго!

Публикация от Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official)

Шанувальники обох артисток активно коментують їх публікації, і кожен відстоює свого кумира.