Андрій Данилко розговорився в інтерв’ю Славі Дьоміна. Артист розповів, що сидить на порносайтах або шукає в гуглі документальне кіно. Полуничкою цікавиться через кумедних заголовків.

– Звичайно, я сиджу і на порносайтах, я знаю багато назв. Мене навіть деякі моменти смішать, – розговорився Данилко. – Коли я був студентом циркового училища, порнографія продавалася в кіоску. І мене дуже веселило, коли ми повз проходили зі студентами і читали назви: “Підлітки-злодюжки”, “Оргія в шкільному класі”. Якісь кумедні назви, я завжди думав: хто це пріудмивает? Такі кумедні назви: “Веселі дірки”. Я навіть знайшов в інтернеті список смішних назв. Ось реально ми сиділи іржали. Я думав: “Ну як же таке придумати?”.
Про роман з Інною Білокінь

Ведучий традиційно зіграв з Данилком в “Збреши мені”. Завдання артиста – брехати, відповідаючи на питання. Коли Дьомін запитав, чи був у Данилко роман зі сценічним мамою Вєрки Сердючки, він відповів: “Ні”, а потім розсміявся.

– Ось це я ляпнув, звичайно, – додав Данилко.

Мама Сердючки – Інна Адольфівна Сердюк, яку грає 50-річна актриса Інна Білоконь
“Я не придумав, що Сердючка – символ потенції”

– Я не придумав цю історію, як ми їхали в жаркому поїзді і заходили в туалет, де були розбиті вікна. Їх спеціально розбивали через спеку. Обливалися водою, сиділи в пелюшках, жахливо це було. І була газета газета SPEED INFO, – згадав Данилко і жестом показав, як гортав видання. – Ми дізнавалися звідти багато, як називається, і одного разу я побачив напис: “Сердючка”. Це я не вигадую, але не можу знайти. Я ж не збожеволів. Я думаю: “Боже, про нас написали”. Там були чи то китайські символи, то чи японські – не пам’ятаю. Пояснювалося, що є таке слово – сердючка. І це був (воно навіть так писалося) символ потенції. Я тобі клянусь. Всі думають, що я обманюю.