У середині грудня соціологічна служба Центру Разумкова опублікувала результати свіжого дослідження щодо настроїв українців і таким чином підбила підсумки 2020 року.

З’ясувалося, що за рік рейтинг партії президента знизився у два рази, а сам Володимир Зеленський для українців став одночасно політиком і «невдахою» року. При цьому помітним став ріст Петра Порошенка, який ще зовсім недавно зазнав фіаско у протистоянні з тим же Зеленським. І сам експрезидент, і його партія нарешті вирвались на друге місце електоральних симпатій, а також відчутно скоротили відрив від монобільшості.

В інтерв’ю виданню “Вголос” відомий журналіст Остап Дроздов висловив свою думку, щодо росту рейтингів Петра Порошенка і його партії.

“Тому що патріотична частина суспільства загнана в глухий кут. Порошенко – це фейковий псевдолідер цілком справжніх і цілком щирих патріотів, доведених до відчаю. Він є лідером тотальної безвиході. На нього вимушено погоджуються через відсутність найменшої альтернативи”, – заявив Дроздов і продовжив:

“З появою Порошенка (нагадаю, він стартував із позначки 0,4%) ми маємо справу з віртуозною спецоперацією Льовочкіна й Фірташа. Поки країна зализувала рани від Небесної Сотні, Порошенко і Кличко у Відні з Льовочкіним і Фірташем ділили звільнену вакансію пахана. Тому президентство Порошенка – це спільне рішення основних акціонерів мафії Януковича”.

На запитання журналіста про те, чи дійде до тріумфу Порошенка на наступних парламентських і президентських виборах? Дроздов відповів:

“Порошенко ніколи не стане президентом. Слово «ніколи» має єдине значення: ніколи. Чим швидше патріоти це збагнуть, тим швидше зможе формуватися запит на контр-системну людину, яка ніколи не була на вершинах влади, не фігурує у списку Форбс, не займалася пограбунком країни, не вступала в договорняки, не є стовпом олігархату, не заганяла держтендери на свої заводи і те де.

Що зе-боти, що по-боти – дзеркальні явища: однакова засліпленість, однакове невміння мислити критично, однакова лінь працювати над собою. На жаль, країна платить за це відсутністю шансів. Допоки лідером болота є Зеленський, а лідером безвиході є Порошенко – доти країну можна вважати приреченою”, – констатує журналіст.