бойовики

Російсько-терористичні війська продовжують атакувати Широкине. Напередодні по селу гатили 5 разів – із 82-мм та 120-мм мінометів.

Після того, як українські вояки почали відстрілюватись – противник сам запросив припинення вогню, але вночі знову поновив атаки. Стріляли і сьогодні вранці – о 4-й і 5-й ранку. За наявними даними, українські бійці внаслідок цих нападів не постраждали.

У мережі вже з’явилось відео вчорашніх обстрілів Широкиного путінськими зайдами. Зйомка ведеться із віддаленої спостережної позиції, в кадрі чутно густий вогонь зі стрілецької зброї та вибухи снарядів мінометів чи артилерії, над селом стоїть дим зі згарищ.

https://youtu.be/teIFCXvtTxw

У полку "Азов" з приводу ситуації, що склалась, повідомили наступне: "У Широкиному терористи постійно провокують українських військових на відкриття вогню. За минулу ніч (на 29 квітня – Ред.) позиції полку "Азов" у Широкиному 12 разів обстрілювали з кулеметів та стрілецької зброї. Також помічена висока активність безпілотних літальних апаратів противника. За минулу добу зафіксовано три випадки ведення ворогом повітряної розвідки".

Нічні обстріли бійці пов’язують з відсутністю спостерігачів у цей час: "Місія ОБСЄ перебуває у Широкиному в світлу пору доби. Проте інтенсивність обстрілів позицій українських військових значно зростає, коли спостерігачі покидають Широкине.

Також користуючись тим, що місія ОБСЄ перебуває у Широкиному терористи намагаються закріплюватись на позиціях, які контролюють українські військові, тим самим провокуючи на відкриття вогню".

 

Джерело: Корупція. Інфо