На Закарпатті, по суті, псевдореспубліка в складі України, передає Корупція.Інфо

"Намір ввести місію ОБСЄ на Закарпатті – повна маячня! Нехай звикають, нехай вчать українську мову! Я був на Закарпатті після Нового року. Об'їздив багато сіл і поселень. На жаль, України там взагалі не побачив! Можу зізнатися, що я там побачив псевдореспубліку. Все точно так само починалося в Криму", – заявив "Обозревателю" народний депутат від" Народного фронту" Юрій Береза

Популярне: "Подайте документи до 30 травня": Одноразова грошова допомога від держави. Усе що потрібно знати, щоб отримати їїЗа його словами, проблема в заграванні з напівкримінальними елітами.

"Влада на місцях не до кінця і не в повній мірі використовує законні важелі для попередження подібних проявів", – вважає нардеп.

Також Береза ​​наголосив, що в Угорщині є політичні сили, які фінансуються Росією.

"РФ за допомогою сил Угорщини, які штучно створюють напругу на Закарпатті за допомогою мови, етнічних груп і так далі, веде гібридну війну проти нас. Це стратегія Москви – створити хвилювання на всіх фронтах. Тобто Кремль продовжує підривати нашу національну безпеку не тільки на Донбасі , а й на Закарпатті", – говорить нардеп.