Випадків, коли чоловік чіплявся до жінок із малими дітьми, і навіть кидав у них важкими предметами, вже було кілька, передає Корупція Інфо 

Львів’яни пишуть у соцмережах, що таке було і на вулиці Котляревського, і на Глибокій, і на Чупринки, і на Івана Франка, і в Стрийському парку. Про останній із них написав у спільноті «Варта 1» користувач під ніком «Максим Львів»:

«Дружина вела дитину із садочка. Дорогою, на відрізку Чупринки-Котляревського або на Єфремова часто зустрічає психічно хворого чоловіка, який риється у смітниках. Іноді він ходить і кричить на цілу вулицю, тому й запам’ятався. А цього разу, коли дружина з дитиною перейшли дорогу, помітили, що він теж перейшов разом із ними. Краєм ока вона помітила, що чоловік підбігає до неї зі словами: «Зараз я твоїй дитині і тобі ….» (прозвучали погрози, але вона не розчула). Чоловік підбіг до дружини і вдарив її в плече. Невідомо, чим би закінчилася ця історія, якби не чоловік і жінка, котрі проходили повз. Вони його налякали і заступилися. Поліцію не викликали, бо свідки поїхали (бачили тільки ці люди, які допомогли)», – написав львів’янин.У коментарях Олена Панфилова написала, що цього чоловіка часто бачить в Стрийському парку та на навколишніх вулицях. Влітку він напав і на неї з дочкою: кидав камінням та шматками штукатурки. Жінці з дитиною вдалося втекти, але неадекватний чоловік побіг у Стрийський парк, де саме гуляло багато дітей. Олена тоді навіть викликала поліцію, виклик, каже прийняли, та через кілька днів вона знову бачила агресивного перехожого на вулицях міста. Вона зустрічає його вже кілька років.

Інші користувачі пишуть, що він часто ходить по вулицях, тримаючи руку біля вуха і кричить, нібито розмовляє по телефону. І проявляє агресію виключно до матерів із дітьми.

«Треба цю особу ізолювати, інакше буде біда», – пишуть львів’яни.