Колишній президент України Петро Порошенко публічно пригрозив виборцям фізичною розправою

Не знаючи, чим ще підняти собі катастрофічно низький авторитет серед українців, лідер “Європейської солідарності”, мабуть, вирішив перейти до грубої сили.

Народний депутат Семен Семенченко на своїй сторінці в Facebook оцінив нові методи агітації екс-гаранта.

Напередодні в рамках передвиборчого туру Петро Порошенко виступив перед жителями Івано-Франківської області. Під час зустрічі з виборцями глава партії і кандидат в депутати Петро Порошенко став погрожувати інакомислячим, які посміли крикнути йому: «Ганьба». Він припустив, що це зробили провокатори, і пообіцяв їх жорстоко карати в майбутньому:

“Думають, що ми будемо спокійно спостерігати. І для того, щоб нас здолати, потрібно послати провокатора, який буде говорити” Ганьба “. Наступного разу по пиці отримаєте. Тому що добро повинно бути з кулаками”, – заявив лідер європейської Солідарності перед присутніми.

Семен Семенченко впевнений, що так Петро Порошенко вирішив піднімати свою популярність серед виборців. Адже політик вже давно пробує різні формати спілкування з народом. На думку нардепа, на цей раз колишній президент перейшов всі допустимі межі і став посміховисько.

Автор публікації чекає кінця парламентських виборів, щоб закінчити епоху безглуздих витівок Петра Порошенка.

“Спробувавши плову з пластикової тарілки, погулявши з дружиною рейками і забравшись на дзвіницю Петро Олексійовичу шукає нові формати бути ближче до виборців. Тепер він не ловить їх на тролейбусних зупинках і не ходить виступати по дворах. « Цивільних відсікти », зірвати шапку і схопити за вухо людину – це теж вже залишилося в минулому. Тепер він просто обіцяє «бити морди» тим виборцям, які вважають, що п’ять років його правління це «ганьба». Тому що він вважає, що він – це «добро», а « добро повинно бути з кулаками ».« Дипломат світового рівнів. Насправді це сумне видовище. Був президентом – став клоуном. І зненавидів своїх глядачів. Швидше б уже закінчилися вибори. Цей театр абсурду вже не викликає нічого крім відрази”, – підкреслив Семен Семенченко.

Користувачі соціальної мережі оцінили бажання Петра Порошенка зайнятися рукоприкладством. Багато хто впевнений, що лідеру партії доведеться несолодко, придумай він перейти від слів до справи.