Кабінет міністрів не схвалив рішення щодо публічного розгляду кандидатів на голів обласних державних адміністрацій. Відповідне рішення підтримали лише чотири члени Кабміну під час засідання.

Відповідне рішення підтримали лише четверо членів Кабміну, зокрема віце-прем'єр-міністр Павло Розенко виступив за і наполягав саме на публічному розгляді кандидатур, хоча закон цього і не передбачає.

Також за публічний розгляд виступив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко. На його думку, розглядати питання погодження кандидатур на посади голів ОДА у закритому режимі є принципово неправильним.

"Це політичні фігури, тому про їх позицію, як і про питання, що до них можуть виникати, повинна знати вся країна. На знак незгоди змушений залишити засідання уряду", – заявив Кириленко.

Представник Президента в Кабміні Андрій Герус пообіцяв, що наступний список кандидатів на посади голів ОДА буде опублікований заздалегідь із тим, щоб громадськість змогла обговорити всі кандидатури до засідання Кабміну, на якому вирішуватиметься питання про їхнє призначення.

Нагадаємо, сьогодні зранку віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко оприлюднив список поданих від Адміністрації Президента Володимира Зеленського кандидатур на голів восьми обласних державних адміністрацій.