Історія Максимка Діденка змінилась із життя звичайного малюка на пацієнта онкологічного відділення, коли йому було лише три рочки, рівно три роки тому, у листопаді 2017.

«Ми помітили, що у нього з’явилася хиткість ходи. Звернулися до педіатра, нам зробили енцефалограму і прописали антибіотики. Але йому ставало все гірше і він зовсім перестав ходити. Тоді нам вирішили зробити МРТ. І наше життя перевернулася. Виявили пухлину», – розповідає мама Максима.

«Дитина перенесла 4 операції на головному мозку, дві “технічних” операції, 16 хіміотерапій в Харкові і Києві. Ми закінчили всю хіміотерапію в кінці грудня 2018 року, і нас привітали з виходом в ремісію. Нашій радості не було меж. Ми почали повертатися до звичайного життя. А в березні 2019 помітили, що дитину стало трохи на поворотах заносити – на МРТ рецидив з метастазами в спинний мозок», – згадує жінка.

Тож почався новий етап лікування, який показав влітку 2020 року, що він не діє, тож батькам довелося звернутись до європейських клінік, щоб отримати ретельні дослідження із підбором подальшого лікування.

Іспанські лікарі підібрали ліки, які можуть стримувати хворобу, але їхня вартість сягає майже 15 тисяч євро. Родина у відчаї, така сума після років лікування хлопчика їм не під силу. Вони просять допомоги.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 4149 4393 0078 7490 Вадим Діденко 

Картка Монобанк 5375 4141 1716 8798 Ірина Діденко  

https://www.instagram.com/didenkoiro4ka/