У мережі активно обговорюють вчинок прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо на саміті G20 в Японії. Так, він сів на місце президента РФ Володимира Путіна, чим викликав хвилю обурення у російських користувачів.

Відповідне фото опубліковано в Twitter Nasha Canada Newspaper. Воно зібрало понад 700 лайків.

"На саміті G20 Трюдо сів на місце Путіна. Коли у нього запитали, навіщо він це зробив, Джастін відповів:" Мені сказали, що якщо написано "Російська Федерація", значить, це – пусте місце ", – підписали фото.

"У Трюдо виходить шизофренія в гострій формі? Все з" порожнім місцем "розмовляє, руки тисне", "Кожному Трюдо хочеться побути іноді Путіним", "Канада – найавторитетніша країна!" Навіть ось це смішніше, безтолоч "," Все було трохи не так. Коли ВВП підійшов, Трюдо підскочив і, з поклонами: "Сідайте, я – погрів!" – розсердилися росіяни.

Але знайшлися і користувачі, які посіли іншу позицію. "Трюдо не міг так сказати, просто з однієї причини, що він не дурень, на відміну від деяких", "Має право, якщо до нього звертаються з проханнями мешканці цієї території", "Ну це фейк. Навіщо опускатися до рівня Росія24?" – написали інші.

Відео відповідного "проступку" Трюдо опублікував у своєму Twitter і журналіст Кремлівського пулу Дмитро Смирнов. "Прем'єр Канади Трюдо сів на місце Путіна: не знає він, що в Грузії за таке буває", – підписав він пост, який також зібрав понад 800 лайків і більше сотні коментарів.

"Який єфрейтор не мріє стати Маршалом ?!", "Місце Путіна у параші", "Не хочу зла йому, не хочу щоб він вляпався, "Було б дуже добре, якби Джастін Трюдо зайняв місце плішивого карлика в Кремлі! на найближчі 4 роки! "," Він думає, якщо посидить на місці Путіна, то таким же великим стане ", – також по-різному відреагували підписники.