Житель Кишинева вирішив показати дітям, як грати в російську рулетку і пустив собі кулю в голову. Шокуючий інцидент стався вчора, 10 липня, передає Корупція.Інфо

Увечері 39-річний чоловік, що проживає в багатоквартирному будинку в секторі Ришкановка, дістав револьвер і вирішив розважити власних дітей. Він покликав їх на сходову площадку і запропонував показати принцип гри в російську рулетку.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Подивитися на незвичне видовище прийшли і діти сусідів. Чоловік тримав пістолет в руках, коли стався мимовільний постріл. Куля потрапила в голову. Стрілець вижив. Рідні викликали швидку допомогу і чоловіка доставили в реанімацію.

Слідчі проводять за цим фактом перевірку. Їм належить з'ясувати, чи володіє чоловік зброєю на законних підставах.

Нагадаємо, чоловік застрелив дружину і її батька на очах у шеститижневої дитини, а потім наклав на себе руки. Шокуюча трагедія потрапила на камери відеоспостереження в лікарняній приймальні в Таїланді. 

В день трагедії відвідати дівчину прийшли її чоловік і батько, між якими зав'язався скандал. 60-річний чоловік розкритикував Чаяпорна за те, що у нього немає роботи, і порадив дочці кинути його. Після цих слів дістав пістолет і двічі вистрілив тестю в голову, потім розстріляв дружину.