Президент Росії Владімір Путін достроково залишив саміт G20, що проходить зараз у Брісбені, Австралія. Рішення він пояснив надмірною завантаженістю графіка.

Як повідомляє російська служба ВВС, залишаючи саміт російський лідер сказав, що зустрічі проходили в «доброзичливій та діловій атмосфері».

«Щоб не було тут ніяких спекуляцій, чому я не пішов на сніданок – залишився тут міністр фінансів (Антон Силуанов), і він повідомить те, що я розповів про наші зусилля в напрямку боротьби з Ебола», – сказав Путін журналістам під час підсумкової прес-конференції, яка відбулася під час сніданку учасників саміту.

При цьому він поскаржився, що доводить вилетіти раніше через необхідність «хоча б 5 годин поспати».

За попередніми ж повідомленнями в перший день саміту Путіна критикували майже всі учасники саміту. Зокрема з різкою критикою політики Росії виступили президент США Барак Обама, голова Європейської Ради Герман ван Ромпей, генеральний секретар ООН Пан Гі Мун та прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон. Прем’єр-міністр Австралії Тоні Еббот в свою чергу під час зустрічі російського президента сказав йому «забиратися геть з України».

 

 

Джерело: Громадське.ТВ