Головні новини України
Подобається

Путін і Обама двічі поспілкувалися на саміті в Пекіні

11/11/2014     Автор: Яна Романська
Путін і Обама двічі поспілкувалися на саміті в Пекіні

Президент Росії Володимир Путін і президент США Барак Обама змогли два рази поговорити в кулуарах форуму АТЕС. Прес секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомив «Інтерфаксу», що Путін і Обама продовжують спілкуватися в кулуарах форуму. Агентство відзначає, що зустрічі президентів проходять «на ногах».

ТАСС пише, що після закінчення робочої зустрічі, Путін і Обама затрималися в залі засідання. Підходячи до місця, де проходило спільне фотографування, вони розмовляли.

Дмитро Пєсков розповів агентству про теми, які торкнулися глави Росії і США. «Путін і Обама змогли кілька разів використовувати паузи в роботі саміту, щоб поговорити. Вони порушили питання двосторонніх відносин, ситуацію навколо України, Сирії, Ірану », – повідомив Пєсков.

Раніше кореспондент «Комерсанту» розповів, що перша зустріч лідерів двох держав пройшла напередодні, також перед традиційним фотографуванням. «Володимир Путін підійшов до нього, вони привіталися і почали розмовляти. Розмова тривала хвилин сім-вісім. Після цього лідери віддалилися на церемонію фотографування», – зазначає видання. Про що йшла мова в бесідах жодна зі сторін не повідомляє.

 

Джерело: Дождь