Командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош прокоментував невдоволення російського президента Володимира Путіна з приводу нової форми збірної України з футболу на Євро – 2020. Із заявою він виступив на своєму акаунті в Facebook.

Путін залишився незадоволений тим, що на новій формі були зображені контури кордонів України, включаючи анексований Крим.

Він звинуватив Київ у “зневазі принципами демократії” за те, що відмовився легалізувати захоплення Росією півострова. За даними Яроша, зі слів Путіна слідує кілька невтішних висновків.

“Закомплексована імперськими скріпами влада РФ не визнає Україну самостійною державою і не буде робити це в майбутньому. Окупація Криму та частині Донецької та Луганської областей – один з етапів спроби знищити українську державність”, – висловив думку командувач УДА.

Він упевнений, що тільки ліквідація імперії Путіна волелюбними народами позбавить всіх сусідів РФ від навислої загрози. “Путін, йди в …” – констатував Ярош.

Росіян в українській футбольній формі обурив не тільки Крим, а й гасло “Слава Україні! Героям слава!”. РФ подала офіційну скаргу в УЄФА, вимагаючи скасувати дозвіл на її використання.

Організація пішла назустріч Москві і напередодні старту Євро-2020 зажадала від України внести правки в форму. В результаті Україні вдалося досягти компромісу з УЄФА.

Москві вдалося добитися лише приховування частини гасла “Героям слава!”, Який і так був непомітний, так як розміщується на внутрішній стороні футболки.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.