e576a1d10ee744c3b85edc0216f38be11432061404

Президент Російської Федерації Володимир Путін може також підключиться до процесу звільнення з під варти російських військових, які були затримані на Донбасі.

Про це під час свого інтерв'ю на одному з російських телеканалів заявив перший заступник голови Держдуми РФ з оборони Сергій Жигарев, новину передає Корупція.Інфо

"Безумовно, не тільки Міністерство оборони, Міністерство закордонних справ, всі уповноважені органи будуть займатися їх вызволением, як громадян Російської Федерації. Ми за конституцією своїх громадян не кидаємо, ми повинні їм допомагати – ми повинні їм допомагати і рятувати їх у важких ситуаціях, де б вони не знаходилися", – заявив він.Крім того Жигарев повідомив, що офіційні особи Росії ніколи не намагалися заперечувати того факту, що на Донбас відправляються так звані "добровольці", яких пізніше заднім числом звільняють зі служби у військах РФ.

"Тому в ході бойових дій може статися все що завгодно: людина може загинути, і бути пораненою, може, в тому числі, потрапити в полон. Тому для цього у нас є Міністерство закордонних справ, тому для нас є посол у Києві", – заявив депутат.

"Контакти можуть відбуватися і на більш високому рівні. Не виключаю, що і президент Російської Федерації в ході особистої бесіди з президентом України Порошенко може торкнутися і підняти це питання", – підсумував він.