Нещодавно президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю американській телекомпанії ABC, у котрому зазначив, що Російська Федерація не обмежиться Україною. Для керівництва Росії широкомасштабна агресія на території України — лише початок, тому важлива безпольотна зона.

Володимир Олександрович наголосив усьому людству, що йдеться про безпеку не лише громадян нашої держави, але й усієї Європи, всього цивілізованого світу. Якщо не зупинити Путіна, не припинити агресію, то це може стати кінцем світу.

Усі думають, що Україна дуже далеко від Америки чи Канади. Ні, ми в цій самій зоні свободи. І коли межі прав і свобод порушуються і на них наступають, тоді ви маєте нас захищати. Тому що ми постраждаємо першими. А за нами підете ви. Бо чим більше цей звір з’їсть, тим йому захочеться ще, ще й ще, — зауважив Зеленський.

Глава України також прокоментував вимоги, які висуває президент Російської Федерації Володимир Путін. За словами Зеленського, українці ніколи не вдавалися до ультиматумів, не погоджувалися на них і тим паче не погодяться зараз після стількох смертей, а денацифікація  — це ніщо інше, як знищення нації, цього не можна допустити.

Народ, який мене обрав, не готовий до капітуляції, ми не готові до ультиматумів. Але ми можемо дискутувати з Росією щодо майбутнього Криму та Донбасу. Денацифікація, яку пропонує Путін,  — це знищення нації, це нацизм, як у 40-х роках,  — наголосив Зеленський.

Президент України вкотре нагадав, що Захід мусить допомогти нашій державі, шляхом закриття повітряного простору та встановлення контролю над ним НАТО.

Безполітна зона потрібна, щоб збивати ракети, я говорив про це Байдену. Думаю, президент США може робити більше, — зауважив він.

Президент також зазначив, що ракети вражають й цивільні об’єкти, зокрема університети й дитячі поліклініки та поставив критичне запитання, скільки ще має померти людей, зокрема дітей, аби НАТО все ж наважилося на такий важливий крок.

Нагадаємо, що поки НАТО та США відмовляються закривати небо через ризик початку Третьої світової війни.